English دمافین
سهم بازار

 

 

درباره ما | هیات مدیره

شرکت دمافین پیشتاز تولید مبدل‌های هواخنک (Air Cooler) درسال 1371 با هدف تامین یکی از نیازهای استراتژیک صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی پس از عقد قرارداد انتقال دانش فنی و خرید ماشین‌آلات تحت لیسانس شرکت GEA/Btt فرانسه که یکی از معتبرترین و با سابقه‌ترین تولید‌کنندگان مبدل‌های هواخنک در جهان است تاسیس گردید.
با نصب و راه اندازی ماشین‌آلات و تجهیزات خطوط تولید و آموزش پرسنل کلیدی بخش‌های طراحی حرارتی، مهندسی، تولید و کنترل کیفیت توسط شرکت GEA/Btt  محصولات شرکت دمافین (dtt) با علامت تجاری  GEA/Bttوارد بازار مصرف ایران گردید.
تهیه مواد اولیه و تجهیزات مبدل‌های هواخنک با حفظ استانداردهای گروه بزرگ GEA/Btt از معتبرترین منابع جهانی، به همراه طراحی حرارتی و مکانیکی توسط کارشناسان باتجربه و استفاده از نرم افزارهای پیشرفته، امکان جلب نظر کارفرمایان پروژه‌های داخلی و خارجی را میسر نموده است.
شرکت دمافین مفتخر است که تا‌کنون بیش از یکصد پروژه بزرگ نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی را با بالاترین استانداردهای جهانی اجرا و گام مهمی در راستای بومی‌سازی این صنعت برداشته است.

قرارداد تولید تحت لیسانس، به مدت 13 سال از بدو تاسیس (1371) ادامه داشت و پس از آن با توجه به انتقال تکنولوژی، محصولات تولیدی با کیفیت برتر جهانی در حال تولید می باشد

 

هیئت مدیره

 

1)  سید محمد حسین وزیری بزرگ – سمت: مدیر عامل 

2)  محمد مهدی فرح بخش- سمت: رئیس هیئت مدیره

3)  سارا نظری- سمت: نایب رئیس هیئت مدیره

4)  محمد هادی فرح بخش- سمت: عضو هیئت مدیره

5)  سید آرمان وزیری بزرگ- سمت: عضو هیئت مدیره
 


 

 

 

 

کاتالوگ دمافین دمافین ورود اعضا